Diskuse ke článku FileZilla – nebojte se FTP serverů
Top 10
- Online dotazník pro vyhodnocení spokojenosti zákazníků a zaměstnanců
- IT outsourcing v roce 2025: Jaké technologie vám zajistí konkurenceschopnost?
- Bugatti boty – Stylová volba pro každého muže
- Přejte si mít propracovanější a efektivnější výrobu? Pomůže vám software MES
- Trendy pánské tenisky pro podzim 2024
- Jak využít umělou inteligenci pro správu PPC reklam?
- Pronájem virtuálních serverů: Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?
- Nabíječky a baterie pro notebooky nakupujte na MediaOutlet.cz
- Raspberry Pi – průvodce výběrem nejlepšího modelu
- Prožijte léto s pánskými botami z Robelshoes
Tagy
Pravopis digitalizace kryptoměny Google MP3 karaoke chat, komunikace integrační software umělá inteligence Office
Doporučujeme
Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.
Connection failed: SQLSTATE[08006] [7] connection to server at "127.0.0.1", port 5432 failed: Connection refused
Is the server running on that host and accepting TCP/IP connections?
Filezilla je neuvěřitelně chybový program
Napsal/a: Miloslav Ponkrác
Přidáno: 31.05.2008 21.48
Odpovědět
Po nějakém čase jsem neustále podezíral různé FTP servery, že dělají chyby při nahrávání. Po nějakém čase jsem ovšem dostal podezření na Filezillu a bylo to tak – Filezilla není s to bez chyby přenášet data, a jak jsem prohledáním internetu zjistil – jedná o chybu, kterou se neobtěžuje nikdo opravit už velmi dlouho, je i v nejnovější verzi Filezilly, a na kteoru si stěžuje obrovské množství lidí.
Takže mínusy nejsou žádné, akorát Filezilla ničí data uploadovaná na FTP server, ale jinak je to v poho :-) Že, koho by to trápilo :-)
chyba
Michal Pelech
Odpovědět
Já jsem za celou dobu používání FileZilly na žádnou chybu při uploadování dat nenarazil, je to možná tím, že přenáším soubory do 5MB. Jsem s programem spokojený.
Mno...
Napsal/a: http://Betaclan.4fan.cz
Přidáno: 17.06.2010 13.23
Odpovědět
Zdravím,
já si na Filezillu zatím nemohu stěžovat, jsem s ní zatím 100% spokujen. Dříve jsem používat totalcomander a ten stál za víte co. Pravdou, je že, uploaduju soubory do těch 5MB, ale jin rychlostí a spolehlivím připojením k serveru je podle mého nazoru nepřekonatelná.